• "OTRZĘSINY" KLASY IV

• Dnia 28 wrzesnia br. odbyły się w naszej szkole tradycyjne otrzęsiny uczniów klasy IV. Nasjstarsi uczniowie przygotowali dla swoich młodszych kolegów wiele atrakcji, zadań i zabaw. Na zakończenie dla wszystkich uczniów zorganizowano dyskotekę.

• DZIEŃ KROPKI

• Dnia15.09.23 w oddziale przedszkolnym obchodzony był ,,Dzień Kropki”. Wspólne zabawy, wycinanki, układanki oraz malowanki kropek przyniosły wiele radości.

• UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

• W poniedziałek, 4 września odbyła się w szkole uroczysta inauguracja roku szkolnego 2023/2024. Pani Alina Rusin, dyrektor szkoły powitała zaproszonych gości, rodziców, uczniów, kadrę nauczycielską i pracowników szkoły. Uczniom i nauczycielom życzyła owocnego roku szkolnego pełnego sukcesów, a rodzicom radości z osiąganych wyników w nauce ich pociech. W uroczystości wzięła udział, pani Katarzyna Zakrzewska, sekretarz gminy Płośnica, która wszystkim zgromadzonym przekazała życzenia powodzenia w nowym roku szkolnym.
            Podczas uroczystości dyrektor szkoły p. A. Rusin oraz  p. Joanna Orzechowska i p. Małgorzata Rogalska wręczyły  nagrody dla uczestników konkursu, który odbyła się w ubiegłym roku szkolnym w ramach realizacji projektu, „Graj z nami w zielone”.
             Po zakończeniu części oficjalnej w klasach odbyły się spotkania uczniów z wychowawczyniami.