• ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2022/23

• Drodzy Rodzice i Uczniowie

Nowy rok szkolny 2022/23 rozpoczniemy Mszą św. o godz. 8.00, która zostanie odprawiona w kaplicy Matki Bożej Różańcowej w Gródkach.

O godz. 9.00 odbędzie się  inauguracja roku szkolnego na sali gimnastycznej, po której nastąpią spotkania uczniów z wychowawcami w klasach.

Dojazd do szkoły:

• 7:00 - PRZEŁĘK CPN
            • 7:03 - PRZEŁĘK MAŁY
            • 7:06 - PRZEŁĘK WIEŚ
            • 7:09 - PRZEŁĘK (SZKOŁA)
            • 7:15 - PRZEŁĘK
            • 7:27 - PRIOMA
          • Pożegnanie klasy VIII

• NA ZDJĘCIACH: ODZNACZENIA, STATUETKI WYDRUKOWANE NA DRUKARCE 3D

24 czerwca 2022 r. uczniów klasy VIII pożegnali także młodsi o rok koledzy i koleżanki z klasy VII. Każdemu z uczniów wręczyli nagrody i odznaczenia za to, czym najbardziej zostali zapamiętali w szkole.

Szymon otrzymał CZARNO-BIAŁA PIŁKĘ za strzelanie goli nie do obrony i muzyczną dedykację „Do boju Polsko”.

„NIEWIDZIALNĄ RĘKĘ” Bartosz dla najlepszego bramkarza klasy VIII z dedykacją muzyczną „We are the champions”

ZŁOTY MEDAL OLIMPIJSKI za zajęcie I miejsca na liście najbardziej kochliwych uczniów rocznika 2022 otrzymał Michał. Piosenka „Do zakochania jeden krok”

ZIELONĄ ŻYRAFĘ za rozszerzanie swoich horyzontów umysłowych przez windowanie swoich szarych komórek na wysokość 185 cm otrzymał Oliwier z dedykacją muzyczną  „Taki mały, taki duży” (nagrodę wręczał korzystając z drabiny najniższy uczeń klasy VII ).

Nagrodę KOTA DACHOWCA SAMOTNIKA za chodzenie własnymi ścieżkami i skuteczne omijanie szkoły szerokim łukiem otrzymał Marcin przy wtórze piosenki „Szczęśliwej drogi, już czas”

CZERWONE SERCE – taką nagrodę przyznaliśmy Bartłomiejowi za to, że był zawsze naszym najlepszym przyjacielem i wsparciem w trudnych chwilach. Dedykowaliśmy mu piosenkę „O przyjaźni”.

Magdzie przyznaliśmy  STATUETKĘ POLIGLOTY (SOWĘ) – za to, że była najlepsza z języków obcych – języka niemieckiego a nawet greckiego..

Kacpra wyróżniliśmy ZŁOTYM PUCHAREM za to, że zawsze szedł „pod wiatr”, uparcie mając w każdej sprawie  swoje własne, najczęściej odmienne zdanie. Dedykowaliśmy mu piosenkę  „Prawy do lewego”.

Paniom wychowawczyniom – pani Elżbiecie Michalskiej i pani Elżbiecie Milz wręczyliśmy ordery za odwagę i ryzyko wraz z melisą na ukojenie nerwów po pięknie z nimi przeżytych latach. Dla nich też przygotowaliśmy piosenkę „Eka, Elka pamiętasz…”

Wszyskie odznaczenia wydrukowaliśmy na naszej nowej drukarce 3D.