Serdecznie zapraszamy Rodziców, Dziadków i mieszkańców
             na coroczne szkolne spotkanie choinkowe,
             które odbędzie się w czwartek, 19 stycznia 2023r. w godzinach 16.00 -20.00
            w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Gródkach.

W programie przedstawienie, tradycyjne  spotkanie z Mikołajem oraz zabawa taneczna.

Podczas spotkania w salach 3 i 4 będzie kawiarenka i kiermasz ciast zorganizowany przez Radę Rodziców.
            Dochód z kiermaszu  zostanie przeznaczony na potrzeby szkoły.

Dyrekcja, Rada Rodziców,
                                                                                                                        Rada Pedagogiczna i Uczniowie

• Bożonarodzeniowy koncert dla mieszkańców Gródek

• 16 grudnia 2022 r. chórzystki z klasy 3. i 8. zaprezentowały w sali Domu Strażaka w Gródkach  koncert kolęd i pastorałek.  W nastrój bożonarodzeniowy mieszkańców Gródek wprowadziły utwory literackie, pastorałki i wspólnie odśpiewane kolędy ,, Lulajże Jezuniu " , ,, Cicha noc". Na zakończenie uczennice wykonały układ taneczny z lampionami.

Miłym akcentem było spotkanie z Mikołajem, który wręczył upominki wszystkim biorącym udział w przygotowaniu koncertu.

Uczniowie i  nauczyciele Szkoły Podstawowej w Gródkach bardzo serdecznie dziękują Radzie Sołeckiej w Gródkach za upominki i ciepłe przyjęcie.

• Mikołajki w kinie

•    7 grudnia uczniowie klas IV- VIII pod opieką wychowawców wybrali się do Multikina w Olsztynie. Uczniowie klas IV-VI obejrzeli film "Wielki zielony krokodyl domowy", natomiast uczniowie klas VII-VIII wybrali film "Święta inaczej". Takie wyjazdy są świetną okazją do zdobywania nowych doświadczeń, nauki samodzielności (kontrolowanej :) ).