• WRZESIEŃ 2023

• We wrześniu wszyscy uczniowie naszej szkoły powitali Nowy Rok Szkolny 2023/2024. Uroczysty apel odbył się między innymi dzięki sprzętom z "Laboratorium Przyszłości", a dokładniej przy wykorzystaniu mikrofonu kierunkowego. Dokumentacja zaś tego wydarzenia została wykonana przy pomocy aparatu fotograficznego również zakupionego w ramach tego samego programu.

W pierwszych tygodniach nauki uczniowie uczniowie naszej szkoły w trakcie zajęć korzystali ze sprzętu oraz pomocy dydaktycznych zakupionych w ramach programu "Laboratorium Przyszłości", m.in.:

Zapoznali się z budową drukarki 3D i jak należy przygotować plik do wydruku:

Podziwiali pierwsze efekty swojej pracy:

Klasa 2 wykorzystała sprzęt (aparat fotograficzny) z projektu "Laboratorium Przyszłości" do dokumentowania działań w ramach realizacji zadań Polenergii "Graj z nami w zielone".

Wykorzystanie sprzętu z projektu "Laboratorium Przyszłości" do dokumentowania zajęć ,,Dzień Kropki":

Wykorzystanie sprzętu z projektu "Laboratorium Przyszłości" do dokumentowania imprez szkolnych: dyskoteki szkolnej połączonej z otrzęsinami klasy czwartej oraz "Dnia Chłopaka"