• WYCHOWANIE FIZYCZNE

ROK SZKOLNY 2016/2017

SZKOLNY KLUB SPORTOWY

W ramach projektu Szkolny Klub Sportowy dziewczynki z klas IV-VI  uczęszczają na zajęcia sportowe, które odbywają się w poniedziałki i czwartki od godz. 14:45-15:45. Na zajęciach dzieci doskonalą poznane elementy gier tj. piłka nożna, piłka siatkowa i piłka ręczna oraz uczą  się zasad fair-play. Efektem naszych spotkań jest zajęcie I miejsca w gminnym turnieju piłki nożnej dziewcząt w Niechłoninie.

PIŁKA NOŻNA HALOWA

Dnia 14.05.2014r. dziewczęta z naszej szkoły pojechały do Płośnicy na zawody piłki nożnej. Rywalizowaliśmy z drużynami  z Płośnicy, Niechłonina i Wielkiego Łęcka. Po zaciętej rywalizacji zajęliśmy III miejsce.

Skład naszej reprezentacji: Oliwia Medykowska, Klaudia Bodziany, Milena Tułodziecka, Klaudia Wasilewska, Anna Szostek, Martyna Budny, Patrycja Jóźwiak.

Dnia  23.05.2014r chłopcy z klas IV-VI  pojechali  do Płośnicy na zawody piłki nożnej. Rywalizowaliśmy z drużynami  z Płośnicy, Niechłonina i Wielkiego Łęcka. Nasi młodzi zawodnicy wywalczyli II miejsce. Wróciliśmy bardzo zadowoleni.

Skład naszej reprezentacji: Szymon Bodziany, Piotr Gronowski, Dominik Kędzierski, Michał Orzechowski, Radosław Kozłowski, Sebastian Mielnicki, Mikołaj Lorkowski, Paweł Gadulski, Dariusz Królikowski.

TENIS STOŁOWY

Dnia 10 marca chłopcy i dziewczęta brali udział w gminnym turnieju tenisa stołowego szkół podstawowych z terenu gminy Płośnica. Do finału doszła Julia Pietruszka, po zaciętym i bardzo pełnym emocji meczu Julia zajęła II miejsce.